Najtańsze abonamenty bez telefonu

Abonament bez telefonu

Abonament bez telefonu to jedna z ofert proponowanych obecnie przez sieci komórkowe. Polega ona na zawarciu na określony czas umowy, która pozwoli nam swobodnie korzystać z zalet telefonu komórkowego, ale nie dotyczy ona samego aparatu telefonicznego, a jedynie karty SIM. Wybierając takie rozwiązanie, klienci zyskują zwiększoną swobodę oraz komfort użytkowania, nie muszą martwić się o stan dostępnych środków, ani biegać po sklepach, żeby zasilić konto. Jest to bardzo praktyczna forma korzystania z telefonu, która z pewnością spełni oczekiwania wielu osób, a dzięki szerokiej ofercie sieci komórkowych, każdy może znaleźć wariant odpowiedni dla siebie. Ceny abonamentów są zróżnicowane, dlatego można bez problemu wybrać opcję, która nie nadwyręży naszego budżetu.

abonament bez telefonu sposobem na tanie rozmowy

Czy abonament bez telefonu się opłaca?

Każdy klient sieci komórkowej ma inne potrzeby i upodobania związane z korzystaniem z funkcji telefonów komórkowych. Oferta abonamentu bez telefonu z pewnością odpowie na potrzeby sporej grupy osób (choć znajdą się pewnie i tacy, którzy będą woleli wybrać abonament z telefonem). Z pewnością polecić ją można osobom, które szukają większej stabilizacji w kwestii operatora komórkowego, ale nie potrzebują lub nie chcą zmieniać swojego dotychczasowego telefonu. Skorzystać z niej mogą również osoby starsze, którym wychodzenie do sklepu w celu doładowania telefonu na kartę mogłoby sprawić kłopot. Zadowolone będą także osoby, które lubią być przygotowane na każdą ewentualność.

Oferta abonamentu bez telefonu to gwarancja wygody i spokoju. Co miesiąc zobowiązani jesteśmy do opłacania rachunków, ale w ich ramach uzyskujemy możliwość nielimitowanego korzystania z połączeń, smsów lub internetu. Nie musimy obawiać się, że nagle skończą nam się środki na koncie i nie będziemy mogli załatwić ważnej sprawy. Z telefonu korzystać możemy zawsze, pod warunkiem terminowego opłacania wcześniejszych rachunków. Regulowanie należności nikomu nie powinno sprawić kłopotu, ponieważ można wybrać spośród wielu dogodnych form ich opłacania, takich jak przelewy na poczcie i w sklepach, przelewy internetowe, a nawet z użyciem specjalnych platform płatniczych. Osoby ceniące sobie komfort codziennego życia z pewnością byłyby zadowolone.

Posiadając abonament bez telefonu uzyskać możemy wiele korzystnych ofert, takich jak darmowe pakiet rozmów i smsów, pakiety internetowe. Sieci komórkowe często proponują także jako gratis do abonamentu specjalne usługi, mające na celu podnieść komfort korzystania z telefonu, takie jak możliwość ustawienia wybranej melodii, zamiast tradycyjnego dźwięku oczekiwania na połączenie czy blokada, która uniemożliwi wykonywanie połączeń na numery zagraniczne oraz premium, na wypadek gdyby nasz telefon wpadł w ręce dziecka lub osoby trzeciej. Przy tym wszystkim należy także dodać, że obecne ceny abonamentów są bardzo niskie. W większości sieci komórkowych najtańszy abonament można wykupić w cenie odpowiadającej jednej z niższych kwot doładowań telefonu na kartę.

abonament bez telefonu to tylko SIM

Porównanie abonamentów na PADO24!

Po fali popularności telefonów na kartę przyszedł czas na powrót do abonamentów bez telefonu. Coraz więcej osób dostrzega wygodę i możliwości, jakie oferuje im telefon na abonament i decyduje się na zmiany. Ponieważ zdajemy sobie sprawę, że z powodu dostępności wielu ofert na rynku, trudno jest znaleźć jedną dla siebie, specjalnie dla Was stworzyliśmy rzetelne porównanie abonamentów, w którym zawarte są opisy poszczególnych opcji. Dzięki temu rozwiązaniu zaproponowanemu na PADO24 unikniesz stresu związanego z wyborem odpowiedniej oferty abonamentu bez telefonu.

Podczas dokonywania wyboru należy mieć przecież na uwadze wszystkie funkcje, które będą nam potrzebne, a także zwracać uwagę na koszty, jakie będziemy ponosić. Sprawdzenie ofert wszystkich największych sieci komórkowych wydaje się niemal niemożliwe, dlatego teraz w jednym miejscu z łatwością można przeanalizować każdą z nich. Warto podjąć rozważną decyzję, mając na uwadze, że jest to zobowiązanie na dłuższy okres. Dzięki naszemu porównaniu jest to proste. Z porównywarką PADO24 masz pewność, że sprawdziłeś większość ofert na rynku i wybrałeś ten faktycznie najlepszy abonament.

Materiały do pobrania:

Masz telefon, z którego jesteś zadowolony i potrzebujesz do niego jedynie karty SIM w abonamencie? Zapoznaj się z wieloma dostępnymi na rynku ofertami i wybierz najlepszy abonament dla siebie. Do podpisania umowy potrzebne będą Ci dokumenty, m.in. zaświadczenie o zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę. Nie wiesz jak je zdobyć? Wystarczy, że wydrukujesz jego wzór, który znajdziesz na PADO24 i poprosisz pracodawcę o jego wypełnienie. Dla osób, które korzystając z abonamentu popadły w problemy finansowe przygotowaliśmy natomiast wzór wniosku o rozłożenie faktury na raty. Oba dokumenty wzbogaciliśmy w przydatne uwagi, które ułatwią ich wypełnienie. Materiały do pobrania prezentowane na PADO24 są udostępnione bezpłatnie. Możecie je dowolnie modyfikować do swoich potrzeb.

Wniosek o rozłożenie faktury na raty

Popadłeś w tarapaty finansowe i masz zaległe faktury do zapłacenia? Poproś o rozłożenie ich na raty. Złóż odpowiedni wniosek u operatora i czekaj na jego decyzję. Skorzystaj z naszego prostego wzoru.

Pobierz dokument

Zaświadczenie o zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę

Pracujesz na podstawie umowy o pracę i chcesz podpisać umowę na abonament telefoniczny?Udaj się do pracodawcy z wydrukowanym wzorem zaświadczenia o zatrudnieniu. Bezpłatnie pobierz formularz z PADO24!

Pobierz dokument

Podstawą do podpisania umowy z operatorem telefonii komórkowej są różne dokumenty. W zależności od rodzaju uzyskiwanych dochodów możesz zostać poproszony np. o legitymację emeryta, nakaz płatniczy lub o zaświadczenie o zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę. Wzór tego ostatniego możesz pobrać na naszej stronie. W razie kłopotów z płatnością faktur złóż jak najszybciej wniosek o rozłożenie zaległości na raty. Udostępniamy Ci jego wzór bezpłatnie.

  • Aktualności