MyWallet – wygodne płatności telefonem

MyWallet to usługa, która zyskuje coraz większe grono fanów. Stworzona została z myślą o osobach nowoczesnych, podążających z duchem czasu oraz lubiących nowinki techniczne. MyWallet oferuje możliwość płacenia za zakupy i usługi telefonem komórkowym. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które zdecydowanie ułatwia załatwianie wielu spraw. Obecnie ludzie coraz bardziej cenią sobie komfort i wygodę codziennego życia, poszukując rozwiązań, które mogą im to zagwarantować. Usługa MyWallet z pewnością spełnia tego typu oczekiwania. Mając na uwadze jej użyteczność i korzyści płynące dla klienta, coraz więcej sieci komórkowych wprowadza do swoich ofert ten rodzaj płatności. Sprawdzenie, czy dana oferta udostępnia tę usługę będzie prostsze, jeśli zobaczymy ranking ofert abonamentu z telefonem na PADO24.

Jak zacząć korzystać z usługi MyWallet?

atrakcyjny abonament z telefonem

Usługa MyWallet udostępniana jest przez sieć komórkową i obsługuje ją wiele banków. Działa ona w oparciu o aplikację zainstalowaną na telefonie, która jest połączona z naszymi kartami płatniczymi. Aby móc jej używać, trzeba przede wszystkim posiadać właściwy model telefonu. Można go znaleźć w ofercie wielu sklepów lub zdecydować się na abonament z telefonem. Następnie należy pobrać darmową aplikację i zainstalować na swoim urządzeniu. Nie będzie to skomplikowane nawet dla początkujących użytkowników. Konfigurując jej ustawienia, wystarczy połączyć ją ze swoimi kartami płatniczymi i gotowe. Nie ma znaczenia, czy korzystamy z niższych rachunków za abonament, czy też oferty na kartę.

Proces płacenia za pomocą telefonu przebiega bardzo sprawnie. Wystarczy w aplikacji wybrać kartę, której zamierzamy użyć, a następnie zbliżyć telefon do terminala płatniczego tak samo, jak w przypadku kart zbliżeniowych. Korzystanie z usługi MyWallet jest więc bardzo proste, a cechuje je przy tym wiele zalet. Posiadając telefon z aplikacją MyWallet, nie musimy martwić się o to, czy mamy przy sobie odpowiednią ilość gotówki, ani poszukiwać bankomatów w celu wypłaty środków. Płacąc za zakupy, nie musimy szukać w portfelu odpowiedniej kwoty, natomiast planując większy zakup, możemy w bezpieczny sposób płacić telefonem, zamiast nosić przy sobie dużą sumę pieniędzy. Jest to ogromne ułatwienie. Dodatkowo wszystkie nasze środki skupione są w jednym miejscu, nie ma potrzeby noszenia przy sobie kilku kart płatniczych. Zachowujemy także większa kontrolę nad wydatkami i porządek, ponieważ wszystkie nasze transakcje zapisane są w historii konta bankowego. W każdej chwili mamy na nie podgląd i nie musimy zastanawiać się na co wydaliśmy pieniądze.

Dodać także należy, że tego typu płatności są bezpieczne. Tak jak w przypadku innych płatności zbliżeniowych, transakcje poniżej 50 zł realizowane mogą być bez użycia kodu PIN, natomiast w przypadku większych kwot, konieczne będzie jego podanie. Ochroni nas to przed dokonaniem niechcianych płatności czy pomyłkami. Martwisz się o bezpieczeństwo MyWallet? W razie kradzieży telefonu lub jego zgubienia, należy zgłosić ten fakt w swoim banku i zastrzec swoje karty. Usługa MyWallet stanowi świetną alternatywę dla płatności gotówkowych czy tradycyjnych kart płatniczych.

Czy MyWallet jest dla każdego?

abonament z telefonem sposobem na płatności mobilneNowoczesne technologie mają równie wielu wielbicieli, co przeciwników. Usługa MyWallet z pewnością wzbudza wiele wątpliwości co do jej użytkowania. Pewne jest jednak to, że każdy, kto zechce spróbować jej używać, z pewnością przekona się, że gwarantuje ona nieoceniony komfort i swobodę w dysponowaniu swoimi środkami. Najbardziej zadowolone będą z niej osoby żyjące w szybkim tempie, dla których tego typu udogodnienia są bardzo pomocne. Pozwoli to na oszczędność czasu i formalności związanych z wieloma sprawami. Osoby dobrze zorganizowane, chcące mieć wydatki po kontrolą także powinny zastanowić się nad używaniem MyWallet. Dużym atutem jest fakt, że nie trzeba być na bieżąco z nowościami technicznymi, aby poradzić sobie z korzystaniem z tej aplikacji. Jej obsługa jest wyjątkowo prosta. Jeżeli interesują Cię inne tego rodzaju ułatwiające życie nowości techniczne, zachęcamy do zapoznania się z innymi artykułami zamieszczanymi na www.pado24.pl, a także do korzystania z naszej porównywarki.

  • Aktualności