T-Mobile Usługi Bankowe – informacje ogólne

T-Mobile Usługi Bankowe to innowacyjne rozwiązania finansowe powstałe dzięki współpracy operatora telefonii komórkowej T-Mobile oraz Alior Banku. Stanowią one rozwinięcie usług i produktów proponowanych dotychczas przez Alior Sync, który stał się jednym z liderów bankowości internetowej na polskim rynku. T-Mobile Usługi Bankowe oferowane są nie tylko klientom T-Mobile, ale wszystkim zainteresowanym nowoczesnymi i innowacyjnymi produktami bankowymi. Współpraca między znanym bankiem i operatorem komórkowym okazała się warta uwagi. Szereg usług bankowości elektronicznej wyróżnia ich ofertę na tle konkurencji. Produkty depozytowe i kredytowe, atrakcyjne karty płatnicze to tylko ułamek możliwości, jakie mają do zaproponowania T-Mobile Usługi Bankowe. Mogą z nich korzystać klienci indywidualni oraz firmy, poprzez serwis internetowy, aplikację mobilną i Contact Center.

Historia T-Moblie Usług Bankowych

Hitoria T – Mobile Usługi Bankowe wiąże się z Alior Sync, kontem internetowym prowadzonym przez Alior Bank. Alior Sync działał od 14 czerwca 2012 roku do 3 maja 2014 roku. W tym czasie uznawany był za najbardziej innowacyjny internetowy rachunek bankowy, a z jego możliwości korzystało 250 tys. zadowolonych klientów. Na początku 2014 roku Alior Bank nawiązał strategiczną współpracę z operatorem telefonii komórkowej T-Mobile, której owocem stało się powstanie T-Mobile Usługi Bankowe. Nowa marka zastąpiła Alior Sync, przejmując ich wszystkich klientów. Nadal usługi bankowe dostarczane są przez Alior Bank, zmianie uległa szata graficzna, a z czasem tabela opłat i prowizji. Tego typu współpraca pojawiła się pierwszy raz na polskim rynku, przecierając szlaki dla innych operatorów telefonii komórkowej. Dzięki niej Alior Bank rozszerzył sieć sprzedaży swoich produktów, a jego klienci uzyskali dostęp do nowych rozwiązań technologicznych, takich jak My Wallet.

Oferta produktowa T-Mobile Usługi Bankowe dla klientów indywidualnych

Usługi Bankowe oferowane klientom indywidualnym przez T-Mobile obejmują konta osobiste, które są bezpłatne po spełnieniu warunków proponowanych przez bank. Wśród nich jest konto walutowe w EUR, USD, GBP, CHF. Do rachunku prowadzonego w złotówkach możemy ubiegać się o limit odnawialny w wysokości od 500 PLN do 100 000 PLN. Innym źródłem finansowania jest pożyczka gotówkowa, którą finansowe portale internetowe w 2015 roku uznały za najlepszą na rynku. Do dyspozycji jest także kredyt konsolidacyjny, aby zmniejszyć swoje raty innych kredytów, pożyczek, kart kredytowych. Jeśli chcemy zgromadzić i pomnożyć swoje oszczędności możemy skorzystać z lokat prowadzonych w złotówkach i  EUR, USD, GBP, CHF. Niskie kwoty minimalne i elastyczne terminy to elementy, które wyróżniają lokaty w T – Mobile. Innym rozwiązaniem jest konto oszczędnościowe. Pozwala ono zachować swobodę dysponowania wolnymi środkami na oprocentowanym rachunku. W ofercie T – Mobile znajdziemy również wyjątkowy rachunek Świnka Skarbonka, dzięki któremu za regularne oszczędzanie na wybrany cel otrzymamy premię. W T – Mobile poza kartami debetowymi do kont osobistych możemy wnioskować o wydanie karty kredytowej. Ma ona długi okres bezodsetkowy – 58 dni i niskie oprocentowanie. Klienci indywidualni ceniący sobie najnowocześniejsze rozwiązania w bankowości powinni być zadowoleni z usług dodatkowych proponowanych przez T – Mobil. Warto wspomnieć o Wirtualnym Oddziale, Asystencie Płatności i Menadżerze Finansów, aby zachęcić niezdecydowanych.

Oferta produktowa T-Mobile Usługi Bankowe dla przedsiębiorców

Oferta produktowa dla przedsiębiorców choć nie tak szeroka, jak dla klientów indywidualnych, jest nie mniej atrakcyjna. Konto firmowe z preferencyjnymi warunkami dla osób rozpoczynających swoją przygodę z biznesem jest według finansowych portali internetowych jednym z najlepszych na rynku. Na swoją działalność możemy wziąć kredyt w rachunku firmowy w kwotach 10 000, 15 000 lub 20 000 PLN. Ma on niską marżę i możliwość automatycznej spłaty z konta firmowego. Wolne firmowe środki możemy ulokować na lokatach, prowadzonych w trzech walutach – PLN, EUR, USD. Tym co przyda się w codziennym zarządzaniu biznesem są przelewy natychmiastowe i Wirtualny Oddział. Dla klientów indywidualnych i dla firm T – Mobile przygotował specjalny serwis – Mapa Okazji. Ta nowoczesna aplikacja pozwala korzystać z ogromnej ilości rabatów i ofert specjalnych u partnerów programu. Chcesz poznać nowości w ofertach innych banków? Wejdź na porównywarkę  finansową PADO24 już dziś!

  • Aktualności