Załóż darmową kartę kredytową w Citibanku i zyskaj 400 zł na zakupy w Mall.pl!

W ostatnim czasie osoby, które zdecydują się na założenie karty kredytowej w Citibanku, mogą przy okazji wziąć udział w różnych ciekawych promocjach. W ramach jednej z nich, trwającej od 5 października do 31 grudnia 2016 roku, mamy na przykład możliwość, by do karty Citi Simplicity lub Citibank World MasterCard otrzymać voucher o wartości 400 zł na zakupy w sklepie internetowym Mall.pl.

Kto może wziąć udział w akcji?

Promocja ta jest przeznaczona dla nowych klientów Citibanku – osób, które od początku 2014 roku nie miały w nim żadnej karty kredytowej. Obowiązuje też granica wieku, która w przypadku osób fizycznych wynosi 21 lat, natomiast przedsiębiorców – 25. Ważna jest oczywiście również nasza zdolność kredytowa – minimalny wymagany miesięczny dochód to 1200 zł. Ponadto osoby pracujące muszą być zatrudnione w obecnej firmie od co najmniej trzech miesięcy, a właściciele firm prowadzić swoje przedsiębiorstwa od minimum dwóch lat. Jeżeli spełniasz te wymagania, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś złożył wniosek o kartę i skorzystał z promocji. Jesteś zainteresowany? W kolejnym akapicie wytłumaczymy, jak to krok po kroku zrobić.

Promocja w kilku prostych krokach

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, by wziąć udział w opisywanej akcji, jest wypełnienie wstępnego formularza na stronie Citibanku – zajmie Ci to zaledwie chwilę, ponieważ trzeba tam podać tylko podstawowe dane: imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu i adres e-mail. Pamiętaj jednak, by zrobić to maksymalnie do 31 grudnia. W ciągu kilku dni po wysłaniu zgłoszenia skontaktuje się z Tobą telefonicznie pracownik banku, który poprosi Cię o podanie kilku ważnych informacji na swój temat – będą one dotyczyły przede wszystkim wysokości Twoich dochodów i ich źródła. Zostaniesz też poinformowany, jakie dokumenty będziesz musiał przygotować w celu ich potwierdzenia (zazwyczaj są to wyciągi z konta z trzech ostatnich miesięcy). Ważnym krokiem będzie tutaj wybranie jednej z dwóch kart – Citi Simplicity albo Citibank World MasterCard. My zachęcamy do zdecydowania się na tę pierwszą, ponieważ jest ona całkowicie darmowa, przy drugiej obowiązuje natomiast dość wysoka opłata miesięczna. Ta rozmowa będzie też dla Ciebie okazją, by zapytać o wszelkie nurtujące Cię kwestie i wyjaśnić wątpliwości – warto więc wcześniej się zastanowić, co jeszcze chciałbyś wiedzieć.

Niedługo po rozmowie telefonicznej będziesz mógł się spodziewać kuriera, który odbierze od Ciebie wyżej wspomniane dokumenty i poprosi Cię o podpisanie umowy. Następnie bank sprawdzi, czy wszystko się zgadza i jeżeli tak będzie, to już wkrótce otrzymasz przesyłkę pocztową ze swoją kartą.

Samo otrzymanie karty nie oznacza jednak, że zostałeś zakwalifikowany do udziału w promocji – aby tak się stało, będziesz musiał podjąć jeszcze pewne działania. Jednym z wymagań jest zalogowanie się przynajmniej raz do bankowości elektronicznej Citibanku – trzeba to koniecznie zrobić w miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy (jeżeli więc podpisana ona została w listopadzie, zalogować musisz się w grudniu). Ponadto powinieneś też pilnować, by przez kolejny rok wykonywać otrzymaną kartą przynajmniej jedną transakcję miesięcznie (kwota jest dowolna). Niespełnienie tego warunku nie wykluczy Cię co prawda z udziału w akcji, ale sprawi, że zostanie na Ciebie nałożona kara o wysokości 200 zł – dobrym pomysłem może być więc ustawienie sobie na przykład przypomnienia w telefonie.

Zyskaj voucher i zrób udane zakupy!

Czy warto wziąć udział w opisanej tu akcji? Zdecydowanie tak – w końcu voucher o wartości 400 zł na zakupy jest jak najbardziej warty zachodu (zwłaszcza że nie takiego znów dużego). Kwotę tę będziesz mógł wydać w sklepie Mall.pl na co tylko zechcesz, a wybór produktów jest w nim naprawdę duży – znajdziesz tam zarówno urządzenia elektroniczne, jak i akcesoria do domu oraz ogrodu, odzież czy też zabawki dla dzieci. Ponadto trzeba podkreślić, że jeżeli wybierzemy kartę Citi Simplicity, to przystąpienie do promocji nie będzie nas zupełnie nic kosztowało, nie czekają nas żadne ukryte opłaty. Musimy co prawda, jak już zostało wspomniane, wykonać 12 transakcji w ciągu roku, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by spłacić je w okresie bezodsetkowym i w ten sposób uniknąć kosztów wynikających z oprocentowania. Wszystko, czego potrzeba, to odrobina chęci – nie czekaj więc, przystąp do promocji już dziś i ciesz się udanymi zakupami na Mall.pl!