Załóż kartę kredytową w Citibanku i zrób darmowe zakupy w perfumerii Douglas!

Ze wszystkich promocji, które nam w ostatnim czasie zaproponował Citibank, ta jest chyba najmniej skomplikowana i najkorzystniejsza. Trwa ona od 7 listopada 2016 r. do 31 stycznia 2017 r. i została stworzona przede wszystkim z myślą o kobietach – pozwala nam ona na otrzymanie vouchera o wartości 400 zł na zakupy w drogerii Douglas. Podstawowym (i niemalże jedynym) warunkiem jest tu założenie jednej z dwóch kart kredytowych (całkowicie bezpłatnej Citi Simplicity lub nieco droższej Citibank World MasterCard). Dowiedzmy się więc, co po kolei zrobić, by już wkrótce móc się cieszyć darmowymi zakupami w popularnej, a jednocześnie ekskluzywnej perfumerii.

Czy mogę wziąć udział w promocji?

Choć opisywana akcja zainteresuje prawdopodobnie głównie panie, to udział w niej może wziąć niemalże każdy – trzeba tylko przekroczyć określoną granicę wieku i posiadać stałe, regularne dochody. Jeżeli chodzi o osoby fizyczne, muszą mieć one ukończony 21. rok życia, dochód w wysokości co najmniej 1200 zł i staż w obecnym miejscu pracy wynoszący minimum 3 miesiące. Natomiast w przypadku przedsiębiorców wymagany jest wiek 25 lat oraz to, by prowadzona przez wnioskodawcę firma działała od przynajmniej dwóch. W regulaminie widnieje również zapis, że promocja przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów – mogą z niej skorzystać osoby, które co najmniej od stycznia 2014 roku nie posiadały w Citibanku żadnej karty kredytowej.

Jeżeli spełniasz wszystkie opisane powyżej warunki, voucher już wkrótce może być Twój! Dowiedz się, co musisz zrobić, aby tak się stało.

Udział w akcji krok po kroku

By móc skorzystać z tej promocji, trzeba wykonać tylko kilka prostych kroków. Pierwszym z nich jest wypełnienie krótkiego formularza kontaktowego na stronie Citibanku. Jeżeli to zrobisz, w najbliższych dniach zadzwoni do Ciebie konsultant, który poprosi Cię o kilka ważnych dla banku informacji i wstępnie określi Twoją zdolność kredytową. Na tym etapie zostaniesz również poproszony o wybór jednej z dwóch dostępnych w promocji kart – my zdecydowanie polecamy Citi Simplicity ze względu na to, że jest ona całkowicie darmowa. Jeśli okaże się, że nic nie stoi na przeszkodzie, abyś stał się posiadaczem karty i tym samym skorzystał z promocji, w ciągu kilku dni przybędzie do Ciebie kurier z umową do podpisania, któremu będziesz musiał przekazać także dokumenty potwierdzające wysokość Twoich dochodów (zazwyczaj jest to wyciąg z konta bankowego z trzech ostatnich miesięcy).

Kiedy bank skompletuje już wszystkie otrzymane od Ciebie dokumenty, podejmie ostateczną decyzję – zazwyczaj jednak jest to jedynie formalność i karta zostaje oczywiście przyznana. W najbliższym czasie dotrze więc do Ciebie przesyłka pocztowa, w której będzie się ona znajdowała. Teraz pozostanie Ci do spełnienia już tylko jeden, ostatni warunek – w miesiącu następującym po miesiącu, w którym została podpisana umowa, będziesz musiał przynajmniej raz zalogować się do systemu bankowości elektronicznej Citibanku. I to wszystko! Od tej pory możesz już spokojnie oczekiwać na swój voucher – otrzymasz go w kolejnym miesiącu po tym, w którym się zalogowałeś.

Dlaczego powinienem skorzystać z promocji?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – ponieważ nic Cię to nie kosztuje i nic nie tracisz! Decydując się na udział w akcji, masz gwarancję, że jeżeli tylko spełnisz określone w regulaminie warunki, z całą pewnością otrzymasz voucher – nie ma tutaj żadnej losowości, wszyscy wygrywają. Ponadto karta Citi Simplicity jest całkowicie darmowa, możesz więc być pewien, że nie wydasz ani złotówki. A nikogo chyba nie trzeba przekonywać, że oferowana nagroda jest bardzo wartościowa. Szybko złóż więc wniosek i już dziś zaplanuj noworoczne zakupy!