Karta Citi Simplicity ze smartfonem LG K8 – jak wziąć udział w promocji?

Ostatnio Citibank przedstawił swoim klientom ciekawą promocję będącą prawdziwą gratką dla wszystkich fanów elektronicznych urządzeń i gadżetów – a zwłaszcza tych, którzy potrzebują akurat nowego telefonu. Trwa ona od 2.10.2016 r. do 6.01.2017 r. i polega na tym, że decydując się na założenie karty kredytowej Citi Simplicity lub Citibank World MasterCard, możemy jednocześnie otrzymać na własność i całkowicie za darmo smartfon LG K8 LTE. Dowiedz się, co zrobić, by zostać jednym z nagrodzonych.

lgk8-citibank

Dla kogo przeznaczona jest promocja?

Z opisywanej oferty mogą skorzystać nowi klienci Citibanku – osoby, które co najmniej od początku 2014 roku nie miały w nim żadnej karty kredytowej. Oprócz tego konieczne jest jeszcze osiąganie stałego dochodu, obowiązuje również kryterium wieku: w przypadku osób prywatnych jest to 21 lat, a przedsiębiorców – 25. Ponadto jeśli chodzi o tych drugich, prowadzona przez nich firma musi działać od co najmniej 2 lat.

W jaki sposób skorzystać z promocji?

Jeśli chcesz wziąć udział w tej akcji, pierwszym krokiem będzie wypełnienie krótkiego formularza na stronie Citibanku. Jeżeli to zrobisz, w ciągu kilku dni skontaktuje się z Tobą konsultant, który poprosi Cię o podanie różnych informacji, wstępnie sprawdzi, czy istnieje możliwość, aby bank przyznał Ci kartę i oszacuje, na jakiej wysokości limit lg-k8kredytowy będziesz mógł liczyć. Bardzo ważne jest to, aby w tym momencie wybrać kartę Citi Simplicity, ponieważ w przeciwieństwie do Citibank World MasterCard jest ona całkowicie darmowa. Otrzymasz też informacje o dokumentach, które będą niezbędne do potwierdzenia Twojej zdolności kredytowej. Gdy już je skompletujesz, będziesz mógł spokojnie czekać na kuriera, który je od Ciebie odbierze, a także dostarczy Ci do podpisania umowę. Jeżeli ostateczna weryfikacja potwierdzi wcześniejsze ustalenia, już wkrótce otrzymasz w przesyłce pocztowej swoją kartę.

W ciągu maksymalnie 30 dni od dnia podpisania przez bank umowy powinieneś zalogować się przynajmniej raz do bankowości internetowej Citibanku, możesz też skorzystać z aplikacji mobilnej. Następnym warunkiem jest dokonanie w ciągu 3 najbliższych miesięcy (jednak można oczywiście zrobić to szybciej) za pomocą karty transakcji bezgotówkowych o łącznej wysokości co najmniej 3000 zł. Koniecznie pamiętaj, by dług ten spłacić później w okresie bezodsetkowym – pozwoli Ci to uniknąć dodatkowych kosztów. Warto też mieć na uwadze, że do kwoty tej nie będą się liczyły dokonane za pomocą karty kredytowej wypłaty środków z bankomatu, ponieważ są to transakcje gotówkowe.

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dlaczego warto wziąć udział w akcji?

Największym plusem udziału w opisywanej promocji jest możliwość otrzymania całkowicie za darmo nowego telefonu LG K8, za który w sklepie zapłaciłbyś ponad 500 zł. Smartfon ten wyposażony jest w 5-calowy ekran HD, wydajny procesor, wysokiej jakości aparat fotograficzny oraz 8 GB pamięci, działa w oparciu o system operacyjny Android. Dodatkowo jest on też objęty 24-miesięczną gwarancją.

Być może zastanawiasz się, czy poprzez udział w tej promocji na pewno nic nie stracisz, czy nie czekają Cię żadne ukryte koszty, zobowiązania lub kary. Możemy Cię uspokoić – nie. Karta Citi Simplicity jest całkowicie darmowa, nie zapłacisz ani za jej wydanie, ani za obsługę. Być może w trakcie rozmowy konsultant będzie próbował Cię namówić na uruchomienie dodatkowych usług. Zanim się na to zgodzisz, koniecznie dopytaj, czy nie są one płatne – dzięki temu nie zostaniesz zaskoczony przez żadne dodatkowe koszty. Ponadto warunki promocji nie są zbyt skomplikowane, dość łatwo jest je spełnić. Przystępując do niej, nic też nie ryzykujesz ani nie tracisz – z karty możesz zrezygnować w każdej chwili, obowiązuje Cię jedynie 30 dni okresu wypowiedzenia. Zachęcamy do skorzystania z tej oferty – spróbuj sam i przekonaj się, że warto!

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI