Loteria promocyjna MasterCard

Loteria promocyjna to jedna z bardzo atrakcyjnych propozycji MasterCard, którą poleca dla swoich klientów Bank Millenium. Z takich dodatkowych rozwiązań lubi korzystać obecnie wielu z nas, tym bardziej, że jej warunki są bardzo zachęcające. Z usług bankowych korzysta dzisiaj przecież niemal każdy. Codziennie płacimy kartami płatniczymi za zakupy, wykonujemy przelewy i wypłacamy gotówkę z konta. Skoro te czynności na stałe zagościły w naszym życiu, dlaczego nie uzyskać przy tym dodatkowych korzyści? W bardzo prosty i przejrzysty sposób możemy to zrobić, jeśli jesteśmy klientem banku biorącego udział w promocji.

Zasady udziału w loterii promocyjnej

karty kredytowe w promocjiW loterii promocyjnej mogą wziąć udział klienci Banku Millenium, którzy są użytkownikami kart płatniczych MasterCard lub Maestro. Są z niej wyłączone karty biznesowe. Aby przystąpić do udziału należy mieć skończone 18 lat i posiadać wspomnianą kartę na swoje nazwisko. Aktywne uczestniczenie w programie polega na dokonywaniu transakcji kartami płatniczymi ze znaczkiem MasterCard albo Maestro. Płacąc w ten sposób za zakupy, należy zachować odpowiednie potwierdzenie, a następnie zarejestrować zakup na stronie internetowej www.mastercard.pl.

Do transakcji, które zaliczają się do promocji należą płatności w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, zarówno tradycyjne, jak i zbliżeniowe, płatności przy pomocy telefonu komórkowego spełniającego funkcje karty kredytowej, a także płatności za zakupy w sklepach internetowych. Dodać należy, że w loterii promocyjnej biorą udział jedynie transakcje zrealizowane na terenie kraju, które zostaną dokonane i zarejestrowane w okresie od 1 grudnia 2015 do 29 lutego 2016 roku. Minimalną kwotą transakcji, która może brać udział w zabawie jest 10 PLN.

Jak można zauważyć, warunki loterii promocyjnej MasterCard, która dostępna jest w Banku Millenium są bardzo atrakcyjne. Niska kwota minimalna transakcji, wiele rodzajów uwzględnianych transakcji, a także prosty w obsłudze serwis poświęcony rejestracji zakupów sprawiają, że przystąpienie do zabawy nikomu nie sprawi trudności. Najbardziej zachęcające są jednak z pewnością bardzo atrakcyjne nagrody, jakie organizator przeznaczył dla zwycięzców. Wydawanie nagród i rozpatrywanie ewentualnych reklamacji potrwa do 4 lipca 2016 roku.

Czy warto skorzystać z loterii promocyjnej MasterCard?

karty kredytowe mastercardKażdy dodatkowy zysk lub korzyść, jaką uzyskujemy bez zbędnego wysiłku są dla nas opłacalne. W loterii promocyjnej MarsterCard, którą swoim klientom poleca Bank Millenium do wygrania jest mnóstwo rewelacyjnych nagród, które sprawią zwycięzcom wiele radości oraz dostarczą niezapomnianych wrażeń. Przewidziano tu przede wszystkim 3 nagrody główne, których losowanie odbywa się raz w miesiącu. Są nimi vouchery, które uprawniają do wzięcia udziału w wyjeździe zagranicznym, podczas którego zapewniona jest wizyta w wyjątkowej restauracji, którą mnóstwo ludzi ceni z powodu roztaczającego się wokół niej jednego z najpiękniejszych widoków świata.

Dodatkowa pula nagród zawiera 520 dwuosobowych zaproszeń na warsztaty kulinarne. Co tydzień losowanych jest 40 z nich. Nagrody możliwe do wygrania w loterii promocyjnej będą idealne dla klientów w różnym wieku i dostarczą im wielu wspaniałych wspomnień. Płacąc kartami MasterCard za codzienne sprawunki warto więc zachowywać potwierdzenia zakupu i rejestrować je w programie. Być może szczęście uśmiechnie się właśnie do Ciebie! Po więcej informacji sięgnij do porównywarki finansowej i już dziś zwiększaj swoje korzyści!