SkyCash w Twoim telefonie

SkyCash – czy słyszałeś już o tej usłudze? Jeżeli tak, to z pewnością wiesz, jak bardzo jest ona pożyteczna i ją doceniasz. Jeśli jednak nie – koniecznie powinieneś jak najszybciej nadrobić ten brak.

abonament z telefonem na PADO24

Oszczędność czasu i wygoda dzięki SkyCash

Każdy z nas na co dzień się przemieszcza, przebywa w różnych miejscach. Korzystamy z komunikacji miejskiej, pociągów, a jeżeli mamy własne auto, to z parkingów. Po pracy odpoczywamy i odwiedzamy kino. Wszystkie te miejsca łączy jedno – konieczność zakupienia wejściówek lub biletów. Niestety każdemu z nas czasem zdarzy się zapomnieć portfela, karty lub zwyczajnie nie mieć przy sobie drobnych. I co wtedy? Czy musimy rezygnować z przejazdu pociągiem lub z obejrzenia filmu, na który długo przecież czekaliśmy? Nie, jeżeli mamy zainstalowaną na telefonie usługę SkyCash.

Kiedy możemy skorzystać z aplikacji SkyCash?

SkyCash to nowoczesna aplikacja, która znacznie ułatwi nam nasze codzienne funkcjonowanie w mieście. Jest ona dostępna zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Gdzie więc dokładnie możemy z niej skorzystać? Po pierwsze w komunikacjach publicznych w wielu polskich miejscowościach. Przez aplikację nabędziemy bilety w identycznej cenie, jak te dostępne w kiosku czy też w automacie. Ponadto podczas korzystania z usługi nie obowiązują żadne ograniczenia czasowe – działa ona 24 godziny na dobę. Nie musimy czekać w kolejkach czy też martwić się, że w naszym portfelu zabrakło akurat drobnych. Zakupu dokonamy błyskawicznie i całkowicie bezproblemowo. Jeżeli podróżujemy większą grupą i mamy pod swoją opieką na przykład kilkoro dzieci, nic nie stoi na przeszkodzie, by w systemie skasować jednocześnie aż kilka czy nawet kilkanaście biletów.

Poza autobusami miejskimi SkyCash działa także w pociągach – zarówno PKP Intercity, jak i wielu liniach regionalnych. Obowiązują tutaj oczywiście wszystkie zniżki i rabaty, z których  korzystamy normalnie, kupując bilety w inny sposób. Jeśli zdecydujemy się na dokonanie takiej transakcji, pieniądze zostaną pobrane bezpośrednio z naszego rachunku.

Podobnie za pomocą  SkyCash (usługa nazywa się tutaj mobiParking) możemy płacić za parkowanie już w blisko 40 miastach w całej Polsce. Zajmie nam to zaledwie chwilę i będzie bardzo wygodne, unikniemy stresu związanego z poszukiwaniem drobnych pieniędzy czy z innymi niedogodnościami. W ten sposób możemy także przedłużyć czas, na który chcemy pozostawić samochód na parkingu, bez konieczności wracania do niego lub do parkomatu. Jest to więc bardzo wygodne.

Kolejnym udogodnieniem, które zapewnia nam usługa SkyCash, jest możliwość dokonywania za pomocą telefonu wypłat ze wszystkich bankomatów Euronetu. Aby pobrać gotówkę, nie musimy więc mieć przy sobie karty płatniczej. Operację wykonujemy za pomocą specjalnego kodu, który zostaje dla nas wygenerowany przez aplikację i który następnie wprowadzamy w urządzeniu.

Podobnie aplikacja ta może się okazać przydatna, kiedy zechcemy wybrać się do Multikina lub do warszawskiego Kina Atlantic. Zakupu biletu w tym systemie możemy dokonać w dowolnej chwili – zarówno kilka dni wcześniej, jak i tuż przed seansem. Wchodząc na salę, musimy okazać obsłudze bilet, który pojawi się na ekranie telefonu – i to wszystko.

Oprócz tych wymienionych powyżej funkcji za pomocą usługi SkyCash możemy także wykonywać przelewy (po podaniu numeru telefonu), doładowywać telefony na kartę, a także płacić w Internecie. Ale to nadal nie wszystko – jeszcze więcej funkcji tej aplikacji poznasz, zaglądając na jej stronę internetową.

Jak działa SkyCash?

Co powinniśmy zrobić, by rozpocząć korzystanie z usługi SkyCash? Po pierwsze powinniśmy zarejestrować się na stronie internetowej systemu. Po drugie – zainstalować na swoim telefonie aplikację, a po trzecie – zadbać, by na naszym koncie była dostępna potrzebna niezbędna ilość środków. Wszystko to zajmie nam więc zaledwie kilka minut, a zyskamy w ten sposób naprawdę duże udogodnienie. Warto wiedzieć, że usługa ta jest niemalże bezpłatna. Za darmo możemy dokonać rejestracji i skorzystać z większości dostępnych operacji finansowych. Za niektóre z nich są co prawda pobierane opłaty, ale wynoszą one zazwyczaj kilkadziesiąt groszy lub maksymalnie kilka złotych. Ponadto usługa ta jest bardzo bezpieczna, aplikacja w żaden sposób nie zagraża naszym zgromadzonym na koncie bankowym środkom. Nawet jeśli utracimy telefon, specjalistyczne zabezpieczenia sprawią, że nikt nie skorzysta z programu bez naszej wiedzy i zgody.

Jeśli interesują Cię inne podobne technologie i udogodnienia i lubisz za ich pomocą ułatwiać sobie życie – zaglądaj regularnie na porównywarkę PADO24. U nas znajdziesz mnóstwo informacji, które z pewnością pomogą Ci w podejmowaniu decyzji dotyczących różnych produktów i usług.