Wycieczki first minute

Wakacje 2016

Wakacje 2016 zbliżają się wielkimi krokami, a ich planowanie wiele osób rozpoczęło już w 2015 roku. Dla osób lubiących mieć wszystko pod kontrolą oraz tych, którzy wymarzyli sobie konkretne miejsce na urlop ostatni dzwonek na zarezerwowanie wybranego wariantu oraz zorganizowanie wszystkich aspektów wyjazdu to ferie zimowe. Takie podejście ma swoje plusy, nie każdy może sobie przecież pozwolić na zorganizowanie wolnego w tak krótkim czasie. Gdy wszystko wcześniej ustalimy, będziemy mieć pewność, że nic nie stanie nam na przeszkodzie, abyśmy spędzili wolny czas w wybranym miejscu. Na rynku pojawia się coraz więcej ofert zorganizowanych form wypoczynku oraz możliwości tanich noclegów i przelotów. Bez względu na to, czy zdecydujemy się wziąć sprawy we własne ręce, czy też zapewnić sobie komfort, jaki proponują nam oferty all inclusive, mamy do wyboru mnóstwo propozycji.

Gdzie Polacy spędzą wakacje 2016?

first minute

Gdzie pojechać na wakacje 2016? Czy lepiej będzie wybrać wypoczynek na terenie kraju, wczasy na łonie natury, czy też pojechać na wczasy first minute do obleganego przez turystów kurortu? A może lepszym wyborem będzie pobyt za granicą? Możliwości jest wiele, a wybór tej najodpowiedniejszej będzie prosty, jeśli zastanowimy się na czym najbardziej nam zależy. Osoby, które chcą zaznać spokoju, powinny wybierać mniej popularne miejsca, w których nie będą czuły się przytłoczone. Dla tych z kolei, którzy na wakacjach chcą zaszaleć, lepszym rozwiązaniem będzie modne miejsce, pełne rozmaitych atrakcji i rozrywek.

Obecnie na wakacyjne wyjazdy może sobie pozwolić coraz więcej osób. Liczba Polaków decydujących się na nie zwiększa się z roku na rok. W 2015 roku na wakacje wyjechało ponad 18 milionów Polaków, nie licząc dzieci, z tego około 6 milionów wybrało wyjazdy zagraniczne. Największą popularnością cieszyły się takie kraje jak Chorwacja, Grecja (a zwłaszcza wyspy greckie), Turcja, Egipt, Bułgaria, Włochy oraz Tunezja. Trend ten utrzyma się najprawdopodobniej również w roku 2016. Jeśli natomiast chodzi o wczasy na terenie kraju, najchętniej wybierano oczywiście miejscowości nadmorskie lub górskie, a co dziesiąta osoba decydowała się na Mazury.

Szacuje się, że wakacje 2016 przyniosą wzrost wspomnianych liczb i jeszcze więcej osób zapewni sobie niezapomniany urlop. Można stwierdzić, że zdecydowanie zwiększy się popularność wyjazdów zagranicznych, ponieważ coraz więcej osób zauważa, że ich koszty w wielu przypadkach są niższe, niż wydatki jakie trzeba ponieść, planując wczasy na terenie kraju. Ceny wyjazdów do najbardziej atrakcyjnych państw, oferowanych przez biura podróży są obecnie zaskakująco niskie. Dla przykładu, za tydzień pobytu w Chorwacji zapłacimy około 1600 złotych, a jeśli wybierzemy ofertę last minute, koszty te będą jeszcze niższe.

wyjazd first minute

Znajdź ofertę wycieczki z PADO24!

Jeśli poszukujesz najlepszej oferty wyjazdu na wakacje 2016, lepiej wcześniej rozpocznij poszukiwania i sprawdź dostępne opcje. Analizując różne oferty możesz wiele zaoszczędzić i trafić na bardzo atrakcyjne propozycje. Abyś jednak nie musiał poświęcać mnóstwa czasu na poszukiwanie dobrego rozwiązania, skorzystaj z pomocy PADO24. Znajdziesz tu najlepsze oferty wycieczek oraz porady dotyczące ich wyboru. Dowiesz się, o czym powinieneś pamiętać, planując wyjazd, a także na co trzeba zwrócić szczególną uwagę. Jeśli natomiast zorganizowane formy wypoczynku nie stanowią dla Ciebie ciekawej propozycji i wolisz sam zająć się wszystkimi aspektami podróży, porównywarka PADO24 ułatwi Ci znalezienie dobrego noclegu czy taniego przelotu. Dowiesz się, jak zaoszczędzić na wakacjach oraz gdzie można znaleźć najbardziej atrakcyjne oferty. Nie czekaj więc do ostatniej chwili i zaplanuj wakacje 2016 już dziś z PADO24!

  • Aktualności