Cena gazu ziemnego - zaoszczędź z PADO24

PGNiG – lider rynku gazu ziemnego w Polsce

PGNiG, czyli Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. jest największą w Polsce grupą kapitałową zajmującą się poszukiwaniem i wydobywaniem gazu ziemnego i ropy naftowej, ich magazynowaniem oraz dystrybucją. Surowce są przez PGNiG wydobywane głównie za granicą, natomiast w mniejszej części na terenie kraju. Dystrybucja gotowych produktów dotyczy natomiast rynku polskiego. Porównywarka dostawców gazu niezmiennie wskazuje tą spółkę na najwyższym miejscu, a jej konkurencyjność ciągle wzrasta.

gaz PGNiG

PGNiG liderem na rynku polskim

Co ciekawe, PGNiG to główny dostawca energii dla większości polskich przedsiębiorstw i gospodarstw domowych. Podstawową działalnością PGNiG jest obrót gazem ziemnym. Jest on przesyłany rozbudowaną siecią dystrybucyjną.  Spółka ma pod tym względem zdecydowanie dominujący udział w polskim rynku. W roku 2014 liczba odbiorców gazu obsługiwanych przez Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo wynosiła około 6 820 000 i grono to stale się zwiększa. Ponadto firma prowadzi także sprzedaż energii elektrycznej. PGNiG ma opinię odpowiedzialnej firmy, dbającej o środowisko. Działania spółki prowadzone są w nowoczesny i proekologiczny sposób.

Oferta PGNiG

W swojej ofercie sprzedaży paliw gazowych i płynnych oraz energii elektrycznej PGNiG posiada wiele opcji, pozwalających na wybór najbardziej korzystnego rozwiązania dla konkretnego klienta. Spółka obsługuje największe polskie firmy, małe i średnie przedsiębiorstwa, a także gospodarstwa domowe. W każdym przypadku zakres oferowanych usług może się różnić. Umowa zawierana z Polskim Górnictwem Naftowym i Gazownictwem S.A. nie ogranicza się jedynie do sprzedaży produktów, oprócz tego firma oferuje profesjonalne doradztwo i pomoc w zakresie doboru oferty i korzystania z jej usług. Oprócz podstawowych planów taryfowych i standardowych umów, proponowane są także oferty specjalne oraz akcje promocyjne, takie jak „Stałe oszczędności dla biznesu III” czy „Indywidualna wycena paliwa gazowego dla Klienta Biznesowego”. Są to programy, dzięki którym klient może uzyskać dodatkowe korzyści.

Oferta PGNiG dla gospodarstw domowych

W swojej ofercie dla gospodarstw domowych Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. zawiera korzystne rozwiązania, dzięki którym klient może wybrać najbardziej opłacalną ofertę. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, spółka stale ulepsza swoje propozycje.

Gaz od PGNiG

oferty gazu

W dostarczaniu gazu ziemnego dla gospodarstw domowych znaleźć można szereg zalet, które PGNiG podkreśla. Przede wszystkim stosowanie gazu ziemnego ma być dla klientów bardziej komfortowe i wygodne niż korzystanie z innych źródeł energii. Ta forma zasilania nie tworzy odpadów, jest więc czysto i ekologicznie. Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. podkreśla, że gaz ziemny jest bardzo dobrym wyborem w kwestii ogrzewania domu. Jest on o wiele bardziej bezpieczny i tańszy, niż chociażby ogrzewanie węglem. Dodatkowo spółka oferuje konkurencyjne ceny oraz gwarancje stałych dostaw. Jeśli więc chcesz zaoszczędzić na gazie – wybierz PGNiG.

Prąd od PGNiG

Kolejnym produktem sprzedawanym dla gospodarstw domowych jest energia elektryczna. W tym obszarze PGNiG również stwarza dogodne warunki dla swoich klientów. Przede wszystkim podkreśla, że zmiana dotychczasowego dostawcy może przynieść wiele oszczędności, a jej dokonanie nie wymaga wielu formalności. Wystarczy udać się do Biura Obsługi Klienta, posiadając przy sobie dowód osobisty oraz ostatni rachunek za energię elektryczną. Oprócz atrakcyjnych cen, spółka wprowadza także gwarancję ich niezmienności przez dany okres. Klient jest więc pewny, że w tym czasie energia dostarczana przez Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo nie podrożeje.

Usługi dodatkowe

Dodatkowo klienci mają możliwość korzystania z pomocy profesjonalnych doradców, aby jak najlepiej dopasować ofertę do swoich potrzeb oraz kontrolować i planować swoje wydatki. W ramach dodatkowego ułatwienia, dla klientów planujących montaż lub wymianę urządzeń gazowych, Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. stworzyło e-Pasaż, w którym klienci mogą zakupić potrzebne sprzęty oraz uzyskać kompletne informacje na ich temat i skorzystać z porad, które z nich wybrać. Ponadto można tam znaleźć polecanych specjalistów i usługi związane z montażem i przeglądami technicznymi urządzeń. Wszystkie oferty prezentowane przez PGNiG świadczą o profesjonalnym podejściu do klientów i składają się na obraz godnej polecenia, rzetelnej firmy.

Jeśli zagadnienia dotyczące dostawców gazu są dla Ciebie interesujące, zapraszamy do zapoznania się z innymi dostępnymi na naszej stronie artykułami. Poza tym proponujemy również, byś skorzystał z naszej porównywarki ofert, dzięki której dowiesz się, co zrobić, żeby mniej płacić za gaz.

  • Aktualności