Firmy ubezpieczeniowe Polsce

You Can Drive – informacje ogólne

You Can Drive to  marka należąca do jednej z najbardziej rozpoznawalnych spółek w Polsce – Grupy Ergo Hestia. Swoją działalność opiera na sprzedaży produktów ubezpieczeniowych za pośrednictwem Internetu. Oprócz polis komunikacyjnych, takich jak OC, OC z AC oraz licznych dodatkowych ubezpieczeń auta, oferuje ubezpieczenie domu i mieszkania oraz ochronę w podróży. You Can Drive może pochwalić się godłem „Teraz Polska” otrzymanym za szybką likwidację szkód. Prowadzi także swój własny program polecający, dzięki któremu klienci mogą uzyskać zniżkę przy zakupie polisy. You Can Drive nie obsługuje klientów biznesowych, ponieważ zostało stworzone z myślą o młodych kierowcach do 30 roku życia. Atrakcyjne warunki i dobra jakość produktów to główne atuty You Can Drive.

Historia firmy You Can Drive

Historia You Can Drive jest związana z historią firmy Ergo Hestia. Grupa Ergo Hestia powstała w 2000 roku w związku z połączeniem Hestia Insurance oraz europejskiego konsorcjum finansowego ERGO. Wtedy także dochodzi do zmiany nazwy dwóch spółek wchodzących w skład przekształconej grupy ubezpieczeniowej. I tak oto zaczyna funkcjonować Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia S.A. oraz Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Ergo Hestia S.A. Dwa lata później, powstaje spółka MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., stworzona dla potrzeb mieszkańców mniejszych miast oraz wsi. Rok 2011 przynosi grupie nagrodę, w postaci godła „Jakość Obsługi 2011”. Obecnie Ergo Hestia poszerza zakres swojej działalności, tworząc możliwość wykupywania ubezpieczeń komunikacyjnych online. Działając pod marką You Can Drive kieruje szereg atrakcyjnych produktów dedykowanych młodym kierowcą, którzy chcą skorzystać z ubezpieczenia na dogodnych warunkach.

You Can Drive – oferta produktowa

You Can Drive przygotowała dla swoich klientów dobrą ofertę. Marka ubezpieczeniowa zajmująca się głównie ubezpieczeniami komunikacyjnymi, oferuje dogodną polisę OC i ubezpieczenie OC + AC. Co więcej, kierowca może zwiększyć poziom bezpieczeństwa, wykupując jedną z polis dodatkowych. Do wyboru jest Minicasco, które daje potrzebną ochronę auta w sytuacji całkowitej szkody. Poza tym, kierowca może również skorzystać z usługi assistance, dzięki ubezpieczeniu Auto Pomoc. Co ciekawe, występuje ono w aż czterech wariantach.  Auto Pomoc – Basic, gwarantuje holowanie pojazdu do 100 km po wystąpieniu kolizji. Auto Pomoc – Standard Polska, zapewnia natomiast naprawę auta na miejscu awarii i pokrycie kosztów z tym związanych lub holowanie. Co ważne, usługa ta działa na terenie całego kraju. Analogiczną do niej jest Auto Pomoc – Europa, dzięki której kierowcy mogą uzyskać pomoc również poza granicami naszego kraju. Ostatnia to Auto Pomoc – Premium. Działa i w Polsce i za granicą oferując m.in. złomowanie pojazdu w sytuacji nastąpienia szkody całkowitej, ale także pokrycie kosztów pobytu w hotelu albo transport do miejsca zamieszkania. You Can Drive proponuje także ubezpieczenie Samochód Zastępczy. Klient może za jego sprawą wynająć pojazd zastępczy na maksymalnie trzy dni, nie martwiąc się o żadne opłaty. Właściciel auta może liczyć także na NNW dla siebie i pasażerów, ochronę znajdującego się w samochodzie bagażu oraz ubezpieczenie Auto Szyby. To bardzo dobra polisa zapewniająca naprawę lub wymianę zniszczonych szyb. W You Can Drive można również ubezpieczyć dom i mieszkanie oraz zakupić polisę turystyczną. Wszelkie informacje dotyczące tego rodzaju polis są dostępne pod numerem infolinii You Can Drive, który znajduje się na stronie internetowej. Przegląd podobnych ofert znajdziesz natomiast w porównywarce finansowej.

  • Aktualności